قانون ذهن و جهان هستی

راز- محمد-بصیری

قانون راز یعنی قانون ذهن و جهان هستی

فیلم و مستند راز نکات قابل تأمل زیادی دارد و یکی از آنها سخنان بی پرده باب پراکتور است؛ که میگوید: فکر میکنید چرا ۹۶ درصد درآمد جهان فقط برای یک درصد افراد است آیا این یک امر تصادفی است؟  خیر اینطور نیست آنها به رازی پی برده اند که اکنون با شما در میان میگذارم.

 

افرادی که در زندگی خود به ثروت  و موفقیت رسیده اند آگاهانه یا ناخود آگاه راز را به خدمت گرفته اند؛ آنها تمام مدت به فکر ثروت و نعمت های زندگی هستند. حتی اگر به زبان نیاورند و هیچ فکر مخالف دیگری به ذهنشان خطور نمیکند؛ آنها ممکن است حرف های من و شما را متوجه نشوند و یا حتی با دیدن مستند راز و شنیدن حرف های ما تعجب کنند، ولی قانون راز وجود دارد و زندگی همه ما به آن بسته است چه بپذیریم و چه نپذیریم همواره در حال استفاده از قانون راز هستیم.

 

خانم استر هیکس که یکی از برترین اساتید موفقیت و قانون جذب  است؛ در مستند راز میگوید: اکثر انسانهایی که در کنار ما در این سیاره زندگی میکنند خواسته ها و آرزوهای بزرگی دارند. ولی اگر از آنها بپرسید چه آرزویی داری به جای گفتن رویا هایشان میگویند: من نمیخواهم محتاج دیگران باشم یا من نمیخواهم در این شرایط کسل کننده زندگی کنم.

 

در واقع تمرکز آنها روی بدبختی است  به همین دلیل است که همیشه زندگی آنها مثل یک نوار ضبط صوت در حال پخش کردن آنچه در ذهن شان میگذرد است. در  این مستند اساتید همگی  اهمیت تمرکز در ذهن رو به شکلی دقیق توضیح میدهند و باور عمیقی دارند که هر آنچه رو که تو ذهن پرورش بدیم همان رو در دنیای واقعی خلق میکنیم.

 

اهمیت هدف گذاری از نگاه کوین ترودو

یکی از دلایل عدم موفقیت انسانها این است که نمیدانند چه میخواهند،

در سمینار دیگری به نام آرزوی تو دستور توست کوین ترودو درباره موفقیت میگوید زمانی که ما هدفی در زندگی نداریم جهان هم برای ما تصمیمی نمیگیرد و حتی اگر هدف مان شفاف هم نباشد باز هم یک جای کار در ذهن ما میلنگد.

همه متخصصان و اساتید موفقیت به این باور رسیده اند که هر آنچه به وسیله فکر در ذهن بکاریم ثمره آن را میبینیم.

خواه این فکر مثبت باشد خواه منفی، پس برای رسیدن به موفقیت همواره تصویری ذهنی خوبی از خود داشته باشید. چرا که تصویر ذهنی و تجسم چیزهای خوب ما را به سمت همان چیزهای خوب هدایت میکند.

موضوع اصلی مستند راز قانون جذب است.

قانون جذب میگوید:

فکر ما دارای نوسانات انرژی هستند و وقتی روی چیزی تمرکز میکنیم این انرژی را در اطرافمان پخش میکنیم. اگر این قانون رو دقیق مورد بررسی قرار دهید متوجه میشوید که دلیل موفقیت همه انسانهایی که میشناسید به این قانون ربط دارد. کوین ترودو حرف بسیار خوبی میزند میگوید اگر میخواهی چیزهایی که در زندگیت هست رو تغییر بدی اول فکر خودت رو باید عوض کنی.

مستند راز حرفش یک چیز است و آن این است که اگر بتوانید با استفاده از چیزهایی که یاد میگیرید اهداف و آرزوهای خود را به فکر قالب تان تبدیل کنید قانون راز شما را در مرحله دریافت قرار میدهد. این اصل در قانون راز یعنی افکار تبدیل میشوند به اجسام؛

وقتی از راز آگاهی می یابید به همه سوال های شما پاسخ داده میشودهنگامی که درک عمیق تری از قانون جذب پیدا میکنید میتوانیدسوال کردن را به یک عادت تبدیل کنید هنگامی که این عمل را انجام میدهید پاسخ تمام سوالاتتان را دی میابید

ثبت نام

ورود